Gwarancja dostawy

Gwarancja jakości

Gwarancja satysfakcji

$

Gwarancja najlepszej ceny

Producencie to rewolucja!

Rozsądne Panny Młode nie jest witryną aukcyjną. Nasza firma rewolucjonizuje łańcuch dostaw towarów poligraficznych na zamówienie! Z naszymi możliwościami możesz zaoferować klientom wszystko to, co jesteś w stanie stworzyć i przyjmować bezpośrednio ich spersonalizowane zamówienia. Żadnych sztucznych kosztów wysyłki, opłat itp. Posiadamy ogromne możliwości dotarcia do klientów w całej Europie. Jest to świetna możliwość dla Ciebie i Twojej firmy! Zróbmy razem coś naprawdę dobrze funkcjonującego, dołącz do nas teraz!

2000

Wszyscy chodzimy do księgarni/drukarni, aby zakupić spersonalizowany produkt poligraficzny.

2007

Mamy możliwość zamówienia przez internet wszystkiego co chcemy, lecz przechodzi to przez wiele rąk :(

Właśnie teraz!

Dajemy Ci możliwość dotarcia bezpośrednio do klientów z całej Europy. Sprzedawaj, zyskuj, ciesz się!

Dołącz do nas w trzech krokach!

1. Zarejestruj się

2. Określ co, i w jakich ilościach możesz wyprodukować

3. Zarabiaj z nami!


Poligrafia 2.0 sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej Programu Operacyjnego Polska Wchodnia 2014 - 2020.

Cel projektu: Celem projektu jest obniżenie ceny personalizowanej poligrafii dzięki zastosowaniu innowacyjnego, kreatora grafiki wektorowej on-line, zautomatyzowaniu procesu produkcji, który umożliwi drukarniom wykorzystanie wolnych mocy produkcyjnych oraz stworzeniu nowego rynku dla zdolnych grafików, którzy na naszej platformie będą mieli możliwość umieszczenia własnych wzorów graficznych i otrzymywania prowizji od ich sprzedaży. Graficy będą mogli skupić się na tworzeniu nowych wzorów, a nie na obsłudze klientów.

Wartość projektu - 1 008 244.50 PLN w tym wkład Funduszy Europejskich - 731 467.50 PLN