Gwarancja dostawy

Gwarancja jakości

Gwarancja satysfakcji

$

Gwarancja najlepszej ceny

Jak działa nasza oferta skierowana do grafików?

Artysto, grafiku, ilustratorze! Czy chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie za robienie czegoś, co uwielbiasz? Rozsądne Panny Młode umożliwia tysiącom grafików zarobek na swojej twórczości. Po prostu prześlij swój projekt w formularzu, a odezwiemy się do Ciebie i nawiążemy owocną współpracę! To łatwe, darmowe i korzystne dla wszystkich! My zajmujemy się całą obsługą klienta, drukujemy i wysyłamy do klientów Nasze produkty z Twoją grafiką. Zarabiasz dokładnie tyle, ile sprzedamy produktów z Twoją grafiką. Czy to nie brzmi co najmniej dobrze?

Pierwszy krok! Zgłoś się do nas i wyślij swój jeden projekt, odezwiemy się i poinformujemy o dalszych krokach.

Dwa! Klienci kupują produkty z Twoją grafiką na wszystkich naszych portalach.

Krok numer trzy! Kontrolujemy przebieg całej transakcji, drukujemy, wysyłamy gotowy produkt do klientów.

Trzy! Nasze produkty z Twoją unikalną grafiką trafiają do klientów z całej Polski!

Ostatni krok numer cztery! Wysyłamy Ci Twoje zarobione pieniądze z dokładną liczbą sprzedanych produktów z Twoim produktem, yeeah!

*Skontaktujemy się jedynie z wybranymi


Poligrafia 2.0 sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej Programu Operacyjnego Polska Wchodnia 2014 - 2020.

Cel projektu: Celem projektu jest obniżenie ceny personalizowanej poligrafii dzięki zastosowaniu innowacyjnego, kreatora grafiki wektorowej on-line, zautomatyzowaniu procesu produkcji, który umożliwi drukarniom wykorzystanie wolnych mocy produkcyjnych oraz stworzeniu nowego rynku dla zdolnych grafików, którzy na naszej platformie będą mieli możliwość umieszczenia własnych wzorów graficznych i otrzymywania prowizji od ich sprzedaży. Graficy będą mogli skupić się na tworzeniu nowych wzorów, a nie na obsłudze klientów.

Wartość projektu - 1 008 244.50 PLN w tym wkład Funduszy Europejskich - 731 467.50 PLN